ПРО НАС

Наша компанія вже понад 13 років працює на ринку віконних та дверних конструкцій. Застосовуючи новітні технології, контроль кожної деталі, бездоганний стиль. Ми змогли досягти високої якості пропонованих товарів та послуг, головне – завоювали довіру тисяч споживачів! Бездоганна якість продукції, розвинений сервіс, доступні ціни та розумні терміни – ось головні засади діяльності нашої компанії.
Наша любов до улюбленої справи, бажання максимально задовольнити потреби клієнтів – це секрет успіху! Пропонуючи якісні вікна, ми 100% упевнені у своїй продукції. Вікна – це інвестиції у Ваше життя. Коли Ви починаєте будувати або починаєте ремонт, Ви завжди стоїте перед вибором. Якщо Ви цінуєте комфорт у побуті, а також розраховуєте на надійність, вибирайте вікна з профілю REHAU.
Компанія "VID+" є авторизованим партнером Миргородського заводу термозберігаючих конструкцій "М-термо" у місті Полтава. Також ми постачаємо металопластикові конструкції українського виробництва ТОВ "Steko", ТОВ "Вегапласт", ТОВ "Вікна Нові".
На всю продукцію надаються сертифікати відповідності ДСТУ.

10

Видів віконних рам

35

Видів дизайну дверей

14+

Років роботи на ринку

14980+

Задоволених клієнтів

Маєте питання чи пропозиції?

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.